Minecraft Filminin Çekimleri Tamamlandı!

Minecraft, milyonlarca oyuncusu ile dünyanın en popüler oyunları arasında yer alıyor. Oyunculara sunduğu özgürlük ve yaratıcılık ile her yaş grubundan insanı kendine çeken oyunun film uyarlamasının yolda olduğu açıklanmıştı. Bugün ise yapımdan hayranlarını heyecanlandıran bir haber geldi. Öyle ki Minecraft filmi için çekimler tamamlandı. Peki ne zaman yayınlanacak?

Minecraft filminin çekimleri tamamlandı!

Minecraft’ın oyuncu kadrosundaki Jason Momoa, Instagram üzerinden paylaştığı bir gönderi ile Minecraft filmi çekimlerinin tamamlandığını açıklayarak sinema dünyası için heyecanlandıran haberi verdi. Momoa, çekim ekibi ve oyunculara teşekkür de etti.

Yapay zeka ile üretilmiş ilk kısa metraj film: “Gelecek Durak Paris”

Yapımcılığını Legendary Pictures, Mojang ve Vertigo Entertainment’ın üstlendiği, dağıtımcılığını ise Warner Bros’un yapacağı Minecraft filminin yönetmen koltuğunda Jared Hess oturuyor. Yapımın oyuncu kadrosunda ise Jason Momoa, Jack Black, Emma Myers, Jennifer Coolidge, Kate McKinnon ve Jemaine Clement gibi isimler bulunuyor. Çok merak edilen Steve karakterini ise Jack Black canlandıracak.

Aktarılan bilgilere göre çekimlerinin büyük çoğunluğunun Yeni Zelanda’da yapıldığı Minecraft filmi, 4 Nisan 2025’te Amerika Birleşik Devletleri’nde vizyona girecek. Yapımın oyun dünyasında çok konuşulacağı tahmin ediliyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Minecraft filminden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx