Kavak Yelleri’nin Aslı’sı Pelin Karahan Eşi Bedri Güntay’ın Hastalığı Hakkında İlk Kez Açıklama Yaptı

Kavak Yelleri dizisindeki Aslı rolüyle hafızalara kazınan Pelin Karahan, eşi Bedri Güntay’ın geçirdiği hastalık hakkında ilk kez konuştu. 

Detaylar içeriğimizde…

Kavak Yelleri’nde Aslı karakteri ile hafızalarımıza yer edinen Pelin Karahan magazin gündeminde yer edinen ünlülerden bir tanesi.

Karahan, Kavak Yelleri’nden sonra Muhteşem Yüzyıl, Yeter, Yuvamdaki Düşman gibi projelerde de yer almış ve başarılı oyunculuğu ile hepimizi ekranlara kilitlemişti.

Pelin Karahan, 2014 yılında Bedri Güntay ile dünyaevine girmiş ve 2014 ve 2017 yıllarında çocukları Ali Demir ve Can Eyüp dünyaya getirmişti.

Geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncunun eşi Bedri Günay rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

Karahan, Ceyda Düvenci’nin sunduğu “Bambaşka Sohbetler” programında eşinin hastalığı ve geçirdiği ameliyatlar hakkında ilk kez konuştu.

Yaşadıkları hastalığın kendilerini gerçeklerle yüzleştirdiğini söyleyen Karahan, eşinin hastalığı için şu açıklamalarda bulundu:

‘Eşimin ciğerine emboli attı, 10 gün boyunca anlayamadık, keşfedildiğinde hemen ameliyata alındı, ardından ikinci kez ameliyat oldu. Hastalık bize bazı şeyler öğretti, ailenin değerini, sağlıktan önemli hiçbir şey olmadığını. Gerçekle yüzleştirdi hastalık bizi’

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx