Adana Demirspor’un Yıldızı Mario Balotelli Yaptığı Trafik Kazası Hakkında İsyan Etti

Adana Demirspor’un ünlü futbolcusu Mario Balotelli, geçtiğimiz günlerde İtalya’da yaptığı trafik kazası hakkında konuştu. Kazada arabası pert olan futbolcu kazayı yara almadan atlatmıştı.

Adana Demirspor’un ünlü yıldızı Mario Balotelli sakatlığı için ameliyat olmaya gittiği İtalya’da trafik kazası geçirdi. Futbolcu kazadan yara almadan kurtuldu.

Yaşadığı kazanın ardından futbolcunun aracı hurdaya döndü. Olay yerine gelen ambulansa giderken futbolcunun sendelediği görüldü.

Yaşadığı kazanın ardından Balotelli medyada çıkan haberler hakkında açıklama yaptı. Kazanın ardından alkol testine girmek istemeyen futbolcu açıklamasında alkollu olmadığını söyledi.

Futbolcu, yaptığı kazanın bu kadar konuşulmasına tepki göstererek “Hayatta var olan onca sorundan bahsetmek yerine benim hiçbir değeri olmayan kazam ön sayfalarda yer alıyor.” dedi.

Balotelli kaza ile ilgili aynı zamanda ” İnsanlar, sadece Arabayla geçirdiğim kazadan bahsediyor. Böyle saçmalıklardan bahsetmenin modası geçmiş zannediyordum. Başkaları karışmış olsa ya da biri yaralansa anlarım. Sadece bir arabayı parçaladım.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx