Yeni Sevgilinin Ayağı Uğurlu Gelmedi! İş Beşerinin Kaçamak Yaptığı Tekne Battı – KARAR

Cemiyet hayatının beğenilen bekarlarından 30 yaşındaki iş insanı Hakan Sabancı’nın üç yıldır Bodrum tatilinde kullandığı tekne battı. . Hakan Sabancı geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisi olduğu argüman edilen yabancı asıllı sarışın bir güzelle görüntülendiği İngiliz bayraklı ‘Allien’ isimli tekne Gündoğan Kızılburun mevkiinde sulara gömüldü.

Sabah Gazetesi’nden Cihan Abdullahoğlu’nun haberine nazaran; Cemiyet hayatının ünlü çifti İstek Sabancı ile Ömer Sabancı’nın 30 yaşındaki oğulları Hakan Sabancı’nın geçtiğimiz günlerde, yeni sevgilisi olduğu tez edilen Cece isimli sarışın bir güzelle görüntülendiği teknesi battı.

KAYAYA ÇARPIP SU ALMAYA BAŞLADI…

İngiliz bayraklı Allien isimli tekne Gündoğan Kızılburun mevkiinde kayaya çarparak su almaya başladı. Bir kiralama firmasına ilişkin olan tekneye, kıyı güvenlik müdahale etti.

YENİ KIZ ARKADAŞIYLA TEKNEDE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde kız arkadaşıyla birebir teknede görüntülenen Sabancı’nın, kaza anında diğer bir yerde olduğu öğrenildi. Arkadaşları denize girip serinlerken Hakan Sabancı teknenin güvertesinde isminin Cece olduğunu öğrenilen sarışın bir güzelle sohbet edip keyifli vakit geçirmişti.

HAKAN SABANCI KİMDİR?

Hakan Sabancı, cemiyet hayatının önde gelen ailelerinden Sabancı ailesindendir. 1986 yılında evlenen Ömer Sabancı ve Dilek Sabancı’nın üç çocuğundan biri olan Hakan Sabancı 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ağabeyi Hacı Sabancı, kardeşi ise Kerim Sabancı’dır.

İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Türkiye’de tamamlayan Hakan Sabancı, liseden sonra iktisat lisansı için Amerika’ya gitti. Üniversite eğitimini bitirip Türkiye’ye dönen Hakan Sabancı genç iş insanıdır.

HAKAN SABANCI ÖZEL YAŞAMI

1991 doğumlu olan müzikçi Hakan Sabancı, 2021 yılı prestijiyle 30 yaşındadır ve bekardır.

Geçmiş devirde; Model Dila Pekdemir, model Lara Surol, Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar, müzikçi Hadise, Murat Boz’un eski eşi Eliz Sakuçoğlu, model Didem Soydan, model Cansu Melis Karakuş, model Asia Valente, oyuncu Serenay Aktaş, model Irmak Atuk ile aşk yaşadı. Aslıhan Karalar ile evlilik yolunda önemli adımlar atmasına rağmen çift nikah masasına oturmadan ayrıldı. Son devirde oyuncu Merve Boluğur ile birlikte olduğu magazin kulislerinde konuşuldu. Hakan Sabancı ile bir devir sevgili olduklarını sav eden model ve oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı’ya yönelik kelamları nedeniyle toplam 20 günlük mahpus cezasına çarptırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.