Wink Nedir? WIN Coin Ne İşe Yarar?

Wink, daha önce TRONBet olarak bilinen Wink, TRON ağı üzerine kurulan Blockchain tabanlı bir oyun platformudur. Bu makalemizde Kriptokoin.com olarak “Wink nedir?” sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara değineceğiz.

Wink nedir? Ne işe yarar?

WINk, kendisini, kullanıcıların birden fazla Blockchain ekosisteminde pay alabilecekleri bir Blockchain oyun ve sosyal platform olarak tanımlamaktadır. Platform, yenilikçi bir Token ekonomisi ve davranışsal madenciliğin yanı sıra WINk’i yapışkan bir platform haline getirmeyi amaçlayan diğer teşvik mekanizmalarından oluşan benzersiz bir oyun ekosistemine sahip olduğunu düşünmektedir. Platform, kullanıcılara mükemmel bir oyun deneyimi sunmanın yanı sıra, geliştiricilerin kullanıcı katılımını ve benimsemeyi teşvik eden yeni DApp’leri kolayca oluşturabilmeleri için de oluşturulmuştur.

Tahsis edilen 6 milyon dolar değerinde WIN Token’leri olacaktır. Bunlar hem Binance zincirinde BEP2 Token’leri hem de Tron zincirinde TRC-20 Token’leri olarak yayınlanacak. Aynı zamanda onları ilk Tron tabanlı platform haline getirecek. WINk ekibi, sürekli olarak yeni, yüksek kaliteli DApp’ler sunarak pazardaki konumunu genişletmeyi planlıyor. Ekibin oyun sektörü deneyiminden yararlanarak ve yeni geliştiricilerin dApp’ler oluşturmasını kolaylaştırarak ekip, bu yeni oyun platformunun pazar hakimiyetini ve etkileyici büyümesini sağlayabileceklerine inanmaktadır.

WIN Coin nedir?

Wink Coin‘in yerel Token’i WIN’dır. WIN, aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

  • Node teşvikleri: Güvenilir, veriler sağlayan Node’lar, WIN Token’leri ile ödüllendirilecektir.
  • Ağ ödemesi: Geliştiriciler, güvenilir verileri istemek için özellikle WIN Token’leriyle Node’lara ödeme yapacaktır.
  • WIN Token’leri, TRON üzerinde çalışan TRC-20 Token’lerdir. WIN Tokenleri, geliştiricilerin ve Node’ların katılımını teşvik etmek için kullanılmaktadır.

Wink nasıl çalışır?

WINk ekibi, kullanıcıları platformun çekirdeği olarak görmektedir. Aynı zamanda platforma bağlanan her bir DApp, kazançların bir kısmını RainDrop mekanizması aracılığıyla kullanıcılarla paylaşacak. Kullanıcılar tarafından alınan miktar, kaç WIN’i stake etmeyi seçtikleri ile orantılıdır. RainDrop, bahis yapan kullanıcılara her gün ödeme yapacak ve ödemeler TRX’te olacak. Staking’e ek olarak, platformun yönetimine katılmak için WIN Token’leri de gereklidir.

Bu şekilde kullanıcılar sadece oyuncu değil, aynı zamanda aktif topluluk üyeleridir. Bu, platformun yalnızca bazı merkezi güç yapısının önemli gördüğü şeylere dayalı olarak değil, kullanıcı ihtiyaç ve isteklerine yanıt olarak büyümesini sağlayacaktır. WIN’i stake edenlerin, DApp’lerin nasıl oluşturulduğuna bağlı olarak gelecekte ek faydalar da alması beklenmekte. Bu faydalar, daha büyük ödemeler, artan madencilik oranı veya sadece doğrudan indirim şeklinde olabilmektedir.

Wink nedir? WIN nasıl alınır?

Wink şu anda çok sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Wink’in işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: Binance, OKX, MEXC, BingX. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.