TÜGVA Lideri: Hücumlar bizi daha da güçlendiriyor

Esra Elönü’nün 24 TV ekranlarında sunduğu Arafta Sorular programının bu haftaki konuğu, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Lideri Enes Eminoğlu oldu.

Geçtiğimiz devirde toplumsal medya üzerinden çeşitli taarruzlara maruz kalan kurumu ve kendisi hakkında açıklamalar yapan Eminoğlu yapılan akınların kendilerini daha da güçlendirdiğini söyledi.

“Hiçbir vakit izi kalmadı”

Söz konusu iftiralara yönelik hukuk gayretinin devam ettiğini belirten Eminoğlu şöyle konuştu:

“Yapılan akınların, söylemelerin hiçbir izinin kaldığını düşünmüyorum. Tam aykırısı olarak her şerde bir hayır her hayırda bir şer vardır. Daha fazla bu çalışmaların duyulmasına vesile oluyorlar. Bu bahiste da teşekkür ediyoruz onlara.

Bir çok üyenin katılması, toplumsal medyadan web sitesinden üye müracaatlarının artıyor olması vakıf olduğu için bağışların artıyor olması bizler için sevindirici.“Saldırılar gelişmemize neden olur”

Bu hareketler bizim bir adım daha geri atmamıza vesile olmaz tam aykırısı olarak daha fazla heyecanlandırır ve motive eder. Daha da büyümemize, gelişmemize vesile olurlar.

Meyve veren ağaç taşlanır. Biz, meyve vermeye devam edeceğiz. Onlar da istedikleri kadar taşlamaya devam etsin. İstikamet üzere inşallah çalışmalarımıza devam edeceğiz”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.