Serdar Dursun: ‘Arda’ya da parantez açmak lazım’

Fenerbahçe’nin golcü futbolcusu Serdar Dursun, Hull City maçı sonrası konuştu.

Karşılaşmada ikinci golü atan ulusal futbolcu, “Türkiye’de bu trend (Siu) oldu demiştim, geçen sefer söylemiştim yapacağım diye. Taraftarlar seviyor, istiyor benden. Hoş geçti, Hull City kıymetli bir grup. Bizim için de kıymetli bir maçtı. Rakip 5-4-1 üzere oynadı, kolay değil bu biçim rakipleri açmak. Birinci yarı âlâ top çevirdik. İkinci yarı biraz daha istekliydik.” dedi.

Takımın birinci golünü atan Arda Güler için de konuşan deneyimli isim, “Arda’ya da parantez açmak lazım. Rahat rahat gelişir inşallah, harika bir gol attı. Ben Sakaryalıyım, bir hayaldi Sakarya’da oynamak, bugün stadyumunda oynadım. Gol atmak çok istiyordum, inanılmaz hisler içindeyim. Benim için bir ulusal maç, puan maçı havasındaydı” tabirlerini kullandı.

Son olarak Şampiyonlar Ligi ön eleme cinsindeki Dinamo Kiev maçı için görüşleri sorulan Serdar Dursun, “Tabii ki çok değerli, Fenerbahçe topluluğu özledi. Yeterli hazırlandık. Hem Türkiye hem de Fenerbahçe için değerli. Gerçekten güç bir rakip. İnşallah yeterli maç çıkartıp, atlarız tipi.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.