Miro Gerede Erkaya: Koltuk değneklerinden ne zaman kurtulacağım bilmiyorum

Bir dönem Megastar Tarkan ile yaşadığı birliktelikle adından söz ettiren avukat Bilge Öztürk, aradığı mutluluğu iki sene önce fotoğrafçı Bennu Gerede’nin oğlu Daren Gerede Erkaya’da bulmuştu.

Kendisinden 22 yaş küçük Erkaya ile mutluluğunu gözler önüne seren Bilge Öztürk, birlikte çekilen fotoğraflarını kalp emojisi ile paylaşmıştı. Sürpriz aşka ilk yorum ise anne Bennu Gerede’den gelmişti.

ANNEDEN ONAY ÇIKTI

Birlikteliğe onay verdiğini ifade eden Gerede, “Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren… Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp, olağanüstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve seni de inanılmaz seviyorum Bilge’ciğim. Çok ve çok…” yorumunu yapmıştı.

KARDEŞİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Fotoğrafçı Bennu Gerede’nin çocukları Daren Gerede Erkaya ile oyunculuk ve modellik yapan Miro Gerede Erkaya, önceki gün Nişantaşı City’s’te görüntülendi.

“MENİSKÜS YIRTIĞI OLDU”

Koltuk değnekleriyle objektiflere takılan Miro Gerede Erkaya, “İki hafta önce futbol maçı yaptım. Menisküs yırtığı oldu. Koltuk değneklerinden ne zaman kurtulacağımI bilmiyorum” dedi. Daren Gerede Erkaya, kardeşini yalnız bırakmadı.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir