Koca Ayak’a ilişkin olduğu argüman edilen fotoğraflar gerçek mi?

Carolyn Day isimli ABD’li bir bayan, Washington’daki bir ormanda, bulunması güç Koca Ayak’ın imajlarını yakaladığını düşünüyor.

Washington’daki bir dağın etrafındaki ormanda uzaktan kamerasıyla çekim yapan Carolyn Day, ağaçların ortasından yürüyen büyük, kıllı bir figürü gösteren imgeler çekti.

Day, imajları ABD’nin Washington eyaletinde patikalarda çekilen fotoğrafları platformlayan bir Facebook kümesinde yayınladı.

Daily Star’da yer alan habere nazaran, fotoğraf, büyük, kıllı bir figür ormanda yürürken ağaçları bölen güneşi gösteriyor.

Bazıları bunun hayli kolay bir insan olduğunu düşündü, lakin başkaları bunun efsanevi yaratık Koca Ayak (Sasquatch) olabileceğini düşünüyor üzereydi.

“BENİM İÇİN GERÇEK”

Ayrıntılı bir karşılık, canavarı kendisinin gördüğünü söyleyen Susan isminde bir bayandan geldi.

Susan, gönderiye, “Daha evvel Sasquatch gördüm. Gördüklerime nazaran hakikat olan birtakım şeylerden bahsedeceğim.”

“Dizden bükülme hali, kolun uzunluğu, baş kıllarının omuz kıllarının üzerine çıkma biçimi, hem cilt hem de yüzdeki saç, derin bakışlar! benim için gerçek!!” yorumunu yaptı.

Susan’a öteki kimse inanmasa da, kriptozooloji araştırmacısı ve müellifi Andy McGrath de, kentleşme bu kadar süratli devam ederse, yakalanması güç yabanî orman sakinlerinin onları keşfetmeden evvel ölebileceğine inanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.