Gülşen ahlaksızlıklarına bir tane daha ekledi! Konserde aile yapısını bozan LGBT bayrağını açtı

Şarkıları tutmayınca konser kıyafetleriyle prim yapmaya başlayan Gülşen, sahnede kadın bedeni üzerinde yaptığı politika yetmiyormuş gibi bir de aile birliğini bozan cinsiyetsizlik kavramını normalleştiren lobiye destek verdi. Sahnede LGBT bayrağı açan Gülşen’e ise ilk tepki konser alanındaki seyircilerden geldi.

46 yaşındaki Gülşen, yaz konserleri maratonunda önceki gün Antalya’da sahne aldı. Sürekli olarak kıyafetlerinde abartılı açıklık nedeniyle sert eleştiriler alan Gülşen, bu kez yeni bir şova imza attı.

Son bir kaç yıldır ciddi anlamda başlatılan LGBT’li üyeleri normalleştirme çalışmalarına Gülşen’de çanak tuttu. Aile birliğini bozan ve cinsiyetsizleştirme kavramlarını film dizi gibi projelerle çocuklara bile işlendiği şu zamanda Gülşen, sahnede LGBT bayrağını açtı.

gülşen lgbt bayrağını açtı

“Herkesin rengi kendine ve renkler çok güzel. Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait. Buna bir başkası karar veremez. Hayatımızın sahibi kendimiziz” diyerek bayrağı seyircilere doğru açan Gülşen’e ilk tepki hayranlarından geldi. Bazı hayranları konser alnını terk etti.

gülşen konserde lgbt bayrağı açtı

Bu durumu fark eden Gülşen bayrağı toplasa da seyircilerinin yarısı alandan çıktı. Sosyal medyada ise kullanıcılar “Gülşen neye hizmet ettiğini ortaya koydu” şeklinde yorumlarda bulundu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.