Aşk yeniden mi? Eski sevgililer dudak dudağa görüntülendi!

Camila Cabello, 2019 yılında meslektaşı Shawn Mendes ile aşk yaşamaya başlamıştı. Pandemi dönemini Cabello ile birlikte geçiren Mendes, Access Hollywood’a samimi açıklamalarda bulunmuştu. Kanadalı şarkıcı, Cabello’ya onu sevdiğini söyleyebilmek için beş yıl beklediğini açıklamıştı.

Shawn Mendes, “Sevdiğiniz kadına bunu söylemek çok fazla cesaret gerektiriyor. Tam 5 yıl boyunca onun beni reddedeceği korkusunu yaşadım” demişti. Şarkıcı, bu kadar uzun süre beklemesinin nedenini ise Cabello tarafından reddedilme korkusu olduğunu belirtmişti.

ŞARKILARINI ONA YAZMIŞ

24 yaşındaki ünlü isim, bir televizyon kanalı için hazırladığı belgeselde de yazdığı bütün şarkıların kendisinden bir yaş büyük sevgilisi Cabello için olduğunu da söylemişti.

AYRILDILAR

Ancak ünlü çift, beklenmedik bir şekilde 2021 yılının Kasım ayında yollarını ayırmıştı. Cabello ile Mendes, Instagram hesaplarından ortak bir açıklama yayınlayarak; şu ifadeleri kullanmıştı:

Romantik ilişkimizi bitirmeye karar verdik ama insan olarak birbirimize olan sevgimiz her zamankinden daha güçlü.

“ARKADAŞ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

İlişkilerine, birbirlerinin en iyi arkadaşı olarak başladıklarını belirten Cabello ve Mendes; bundan sonra da iyi arkadaş olmaya devam edeceklerini dile getirmişti. İkili, ilişkileri sırasında kendilerine gösterilen destek nedeniyle de sevenlerine teşekkür etmeyi ihmal etmemişti.

24 YAL FARK!

Ayrılığın ardından iki tarafın da ciddi bir ilişkisi olmazken, geçtiğimiz aylarda Mendes’în 51 yaşındaki doktor Jocelyne Miranda ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Ancak konuyla ilgili iki taraftan da bir açıklama gelmemişti.

COACHELLA’DA BİR ARAYA GELDİLER

Tüm bunların ardından Shawn ve Camila, geçtiğimiz akşam Coachella’nın ilk gecesinde bir araya geldi. Eski aşıklar, birlikte sohbet etti ve arkadaşlarıyla bir şeyler içmenin tadını çıkardı.

Samimi halleriyle dikkat çeken ikili, gece boyunca durmadan birbirlerine sarıldı, şakalaştı ve sonunda etraftakilere aldırış etmeden öpüştü.

İki genç şarkıcı, kafa karıştıran bu hamleleriyle ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir